ELS NOSTRES DELEGATS

Representants de la UGT


A la Junta del PAS Funcionari:

Raul Calejo Méndez
Administratiu
Gestió Acadèmica de Sabadell - Telèfon 93 728 77 12, 
Raul.Calejo@uab.cat


Mari Carmen Martín Pascual
Administrativa
Edifici Rectorat - Secció Sindical UGT. - Ext.2048
MariCarmen.Martin@uab.cat

  
Àngels Espinosa Calleja
Administrativa
Oficina de Coordinació Institucional - Rectorat - Ext.1390
Angels.Espinosa@uab.cat

Maria José Navarro Moreno
Administrativa - Facultat de Traducció -
MariaJose.Navarro@uab.cat
 

Vanessa Arias Diaz
Administrativa interina  -  Escola de Postgrau -  
Vanessa.Arias@uab.cat 

Al Comitè d'Empresa del PAS Laboral:

Aída Pinazo
Auxiliar de serveis
Edifici Rectorat - Secció Sindical UGT - Ext. 2048
Aida.Pinazo@uab.cat

Sergi Perallón
Técnic Superior Laboral - Àrea de Prevenció i Assistència - Rectorat - Ext. 2921
Sergi.Perallon@uab.cat
Ivanna Solé Gil
Auxiliar de Serveis
Facultat de Veterinària - Ext. 1298
Ivanna.Sole@uab.cat


Esther Alòs García
Tècnic Especialista Laboral 
Facultat de Veterinària - Producció Animal - ext.1497
Esther.Alos@uab.cat

A la Junta de Personal Docent i Investigador Funcionari:
  
Jordi Bartolomé Filella
Facultat de Veterinària - Producció Animal -  Ext.1496
Jordi.Bartolome@uab.cat



Esteve Cardellach López
Facultat de Ciències -Geologia -  Ext. 3091
Esteve.Cardellach@uab.cat

Maria Jesús Palomo Peiró
Facultat de Veterinària - Medicina i Cirurgia Animal -  Ext. 1959
Mariajesus.Palomo@uab.cat


A la Comitè de Personal Docent i Investigador Laboral:

Núria Simelio Sola
Facultat de Ciències de la Comunicació - Periodisme - Ext. 1942
Nuria.Simelio.Sola@uab.cat

Ricardo Carniel Bugs
Facultat de Ciències de la Comunicació - Periodisme - Ext. 4469
Ricardo.Carniel@uab.cat

Luis Fernando Morales Morante
Facultat de Comunicació - Publicitat, Relacions Públiques i Comunicació Audiovisual - Ext.1529
Fernando.Morales@uab.cat

Delegats Sindicals UGT:


Angel Sanjuán Noagales

Tècnic Especialista Laboral
Facultat de Veterinària - Planta Tecnologia dels Aliments - Ext. 1956
Angel.Sanjuan@uab.cat
Antonio Acosta

Tècnic Especialista Laboral
Facultat de Veterinària - Dept. Fisiologia -  Ext. 1898
Antonio.Acosta@uab.cat


Francesc Xavier Beltrán Montosa
Bibliotecari - Biblioteca de Ciències - ext. 2936
Xavier.Beltran@uab.cat


Iván Roselló Pena
Tècnic mitjà Laboral
DAiL - Biblioteca d'Humanitats - ext.2946
Ivan.Rosello@uab.cat


Potser també t'interesa...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...